O Cleanerce

  • Čistota bez chemie? Ano! Nano houba druhé generace, eko, vyšší výkon a delší výdrž...

    Cleanerka je použitelná všude, kde je třeba něco vyčistit. Něco, co jinak vyčistit nejde, například stopy od propisky, špinavé boty, odolné nečistoty z nábytku, skvrny z lina nebo dlažby, čmárance z laminátové podlahy, zaschlé jídlo z nádobí, znečištěné auto, atd. Bez čistících přípravků, bez jakékoliv chemie. Stačí pouze čistá voda a jemné přejíždění houbičkou po nečistotě. Po použití je třeba Cleanerku vypláchnout čistou vodou a usušit, aby byla připravená pro další práci...

    Nabízíme novou generaci melaminových houbiček - nejen do domácnosti ale i pro profesionální použití. Díky nanotechnologii dokáže tato houbička čistit většinu povrchů a také vyčistit většinu neodstranitelných skvrn. Bez čistících přípravků, bez jakékoliv chemie. Stačí pouze čistá voda a jemné přejíždění houbičkou po nečistotě. Čistící houbu Cleanerku můžete libovolně stříhat a použít tak vždy jen kousek.

    Pokud nevíte, jak přesně Cleanerku použít, podívejte na video...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.